Hodnota kryptoměn zase roste

Hodnota kryptoměn zase roste
Hodnota kryptoměn zase roste

Přemýšlíte nad tím, že budete letos opět investovat? Svět investic a obchodu samozřejmě není pro každého, ovšem pokud nemáte na očích růžové brýle a pokud se ve světě investic trochu orientujete, proč to v tomto světě nezkusit. V současné době drtivá většina z nás investujte do zlata, stříbra nebo do dalšího drahého kamení, taktéž se investuje do umění nebo třeba do dluhopisů, které jsou sice bezpečnou investicí, ale jak už to u bezpečných investic bývá, nedočkáme se u nich velkého zhodnocení. Daleko většího zhodnocení se dočkáme tehdy, kdy bychom investovali do takzvaných kryptoměn, tedy do virtuální měny, která se zejména vloni podíleli na obrovském boomu ve světě investic a financí obecně.  

Kryptoměny jsou sice stará záležitost, ale hlavně vloni a předloni zažily obrovský boom. Zatímco předloni se pyšnily tím, jak vysoko se svou hodnotou jsou, spekulovalo se o tom, že je to jen bublina, která zanedlouho praskne. A přesně tak se stalo. Bublina praskla přesně vloni, tudíž hodnota kryptoměn spadla hluboko, hluboko na dno. A investoři z toho byli opravdu nešťastní, mnozí se chtěli za každou cenu vzdát těchto nevýhodných investic, jiní však vyčkávali, jestli se kryptoměny od svého dna přece jen neodkopnou. Ve světě investic a obchodu to přece jen tak bývá – jednou jsou investice dole, podruhé zase nahoře. A kupodivu se tak stalo – kryptoměny se opravdu odrazily ode dna a dnes tvoří velmi atraktivní investici, do které se rozhodně investovat vyplatí.  

Hodnota kryptoměn neustále roste 

Z aktuálních informací vyplývá, že hodnota kryptoměn neustále roste. Například jen během jednoho jediného dopoledne vzrostla hodnota kryptoměn o pětadvacet procent. Celková tržní hodnota všech mincí nedávno překročila 130 miliard dolarů, zatímco ke konci loňského roku hodnota všech digitálních mincí činila jen devět miliard dolarů.  

Jaká kryptoměna roste nejvýrazněji? 

Nejvýrazněji roste hlavně kryptoměna EOS a bitcon cash.