Franšíza Wingstop hledá franšízanta u nás. Budete jím vy?

Franšíza Wingstop hledá franšízanta u nás. Budete jím vy?
Franšíza Wingstop hledá franšízanta u nás. Budete jím vy?

V České republice žije mnoho lidí, kteří by se rádi stali podnikateli, ale nevědí, jak na to, nemají nápad nebo nechtějí vstupovat na trh s vlastní firmou, u které je velká pravděpodobnost, že krachnou. Přece jen nedávné statistiky ukázaly, že až osmdesát procent podnikatelů nepřežije první rok podnikání, a tak chtějí lidé chtějící se dostat na vlastní nohy vstoupit do světa byznysu s už fungujícím podnikem. Možná se vám to zdá nereálné, ale pravdou je, že to reálné je. Existuje totiž franchising, který umožňuje nastoupit do už rozjetého podnikatelského vlaku.  

Pokud se rozhodnete podnikat na základě franchisingu, budete moct podnikat s už fungující pobočkou pod značkou, kterou už lidé na trhu dobře znají. Aktuálně je na trhu mnoho franšízových konceptů, které hledají vhodné franšízanty. Dokonce i americká franšíza Wingstop hledá partnera u nás.  

O firmě Wingstop 

Nedávno se společnost Wingstop nechala slyšet, že aktivně hledá novou pomocnou franšízovou ruku právě u nás. Je to tedy jinými slovy obrovská příležitost pro každého, kdo chce podnikat v gastronomii, ale bojí se rozjezdu vlastní značky restaurací.  

Franšízový koncept Wingstop je franšízový koncept restaurací, který pochází z Texasu. Jeho hlavním zaměřením jsou kuřecí křídla podávající se v nejrůznějších unikátních příchutích. Firma funguje už od roku 1994 a aktuálně provozuje více jak 1200 restaurací po celém světě. Restaurace bychom našli nejen ve Spojených státech amerických, ale také v USA, v Malajsii nebo v Saudské Arábii či ve Spojených arabských emirátech.  

Firmě se dlouhodobě daří, před třemi lety se umístila dokonce mezi stovku nejrychleji rostoucích restauračních řetězců. Pokud vás láká podnikat v gastronomii, je toto ta příležitost, na kterou jste tak dlouho čekali a která se rozhodně neodmítá.  

Budete tím pravým partnerem právě vy? 

Konkrétní informace o ceně nebo o podmínkách spolupráce jsou k dohledání na internetu.