Chystáte se vyvážet zboží do Ameriky?

zbozi do ameriky
zbozi do ameriky

Chystáte se vyvážet zboží do Ameriky? Dáme vám tip, kde získat cenné rady
Spousta českých firem by ráda zkusila své podnikatelské štěstí i na jiných než evropských trzích. Jenže jak v takovém případě postupovat? Kam se obrátit, kde získat informace? Situace není tak složitá, jak to na první pohled vypadá.

Podrobnosti prozradí zástupci agentury CzechTrade

Pro podnikatele, kteří chtějí proniknout na trhy na severu a jihu Ameriky, tedy v USA, Kanadě, ale také například Brazílii, Chile, Peru a dalších, jsou určena podnikatelská fóra, která proběhnou v červnu 2016 v Brně a také v Hradci Králové. První z nich proběhne už 14. června 2016 v brněnském hotelu Voroněž. Zde se bude probírat problematika podnikání v Severní Americe, tedy v USA a v Kanadě. Rady, které se týkají podnikání ve zmiňovaných zemích, tam budou poskytovat odborníci z agentury CzechTrade, ale také zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a samozřejmě i našeho Ministerstva zahraničních věcí. Zájemci dokonce dostanou možnost individuálně konzultovat otázky, které je zajímají s přímo s řediteli jednotlivých zahraničních kanceláří agentury CzechTrade, takže získají ty nejpodrobnější informace.

Za účast na fórech nic neplatíte

V hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové potom proběhne 17. června 2016 druhé exportní fórum. V tomto případě budou na pořadu dne země Latinské Ameriky. Co se mohou dozvědět? Především získají ty nejaktuálnější informace vypovídající o ekonomické situaci v daném regionu. Probírat se bude, které obory podnikání jsou vzhledem k vývozu na tyto trhy považovány za nejperspektivnější. Zároveň se podnikatelé seznámí s tím, co musí nezbytně nutně podniknout, pokud chtějí na uvedené trhy vstoupit. Představí se různé projekty určené právě pro české firmy hledající nové trhy. Chybět samozřejmě nebudou ani naprosto konkrétní tipy pro obchodování. Pozitivní je, že obě dvě fóra jsou zdarma, takže pro podnikatele neznamenají kromě dopravy žádné další náklady.

Zdroje: businessinfo.cz