Jaké celebrity se řadí k nejvíce vydělávajícím?

Jaké celebrity se řadí k nejvíce vydělávajícím?
Jaké celebrity se řadí k nejvíce vydělávajícím?

Sledovat svět hollywoodských hvězd je někdy daleko lepší, než se vypořádávat s vlastními problémy. V současné době stále více lidí řeší spíše celebrity než svůj vlastní život, což je samozřejmě špatně. Jediný okamžik, kdy bychom měli řešit světové celebrity, je okamžik, kdy se dozvíme, kolik vlastně vydělávají. To se pak zjistí, jaká celebrita vydělává nejvíce.  

Časopis Forbes každým rokem zveřejňuje seznam nejvíce vydělávajících celebrit na světě. Ani letošní rok nebyl výjimkou. Pokud jste seznam nejvíce vydělávajících celebrit ještě nezaregistrovali prozraďme si, jaké celebrity teda patří k nejbohatším.  

Jelikož byl seznam opravdu dlouhý, vybrali jsme jenom několik z nich, které stojí za zmínku.  

Kdo se zařadil do první dvacítky? 

Do první dvacítky nejvíce vydělávajících celebrit se zařadil Dwayne Johnson, který si za poslední rok přišel na skoro devadesát milionů dolarů. Právě tento herec, kterého můžete nyní vidět v kinech v dalším volném pokračování Rychle a zběsile, se stal letos nejvíce výdělečným hercem světa. Těsně za ním se pak umístil Chris Hemsworth, ale ten se do první dvacítky nejvíce vydělávajících celebrit neprobojoval.  

Do dvacítky nejvíce vydělávajících celebrit se však probojoval Russell Wilson, hráč NFL, nebo Roger Federer, známý tenista, který si za poslední rok přišel na 93 milionů dolarů.  

Kdo se zařadil do první desítky? 

Zaměřme se však na první desítku těch nejvíce vydělávajících osobností. Fotbalista Neymar se umístil na sedmém místě, předběhl ho už jen Ronaldo se svými 109 milionů dolarů. Lionel Messi se však nachází ještě před Ronaldem, utržil totiž 127 milionů dolarů.  

Mezi prvními třemi nejvíce vydělávajícími celebritami bychom našli Kanyeho Westa, rapera, který si přišel na 150 milionů dolarů, a také Kylie Jenner, která je známou světovou modelkou, která si na své konto připsala v posledním roce 170 milionů dolarů.  

První místo však obsadila blonďatá zpěvačka známá pod jménem Taylor Swift, která si přišla na 185 milionů dolarů.