Poe-Poe

Poe-Poe
Poe-Poe

Být franchisantem velmi oblíbeného rychlého občerstvení, které v sobě nese především nízké ceny, to je snem každého začínajícího podnikatele v tomto oboru. Není se čemu divit, když si s chutí vybírají právě nové pobočky rychlého občerstvení nazvané Poe-Poe. Jedná se o fastfood s čerstvými surovinami, ze kterých se přímo před zákazníkem tvoří jeho hotové lahodné pokrmy. Dbá se však také na velmi nízkou cenu, díky které je vlastně Poe-Poe proslulý. Co si však pod nízkou cenou představit? Například klínek pizzy za dvanáct korun – to přece jinde neženete. Není se čemu divit, že se právě toto rychlé občerstvení stalo tak hojně navštěvované a že se u pokladny stojí opravdu dlouhé fronty!

Pro budoucí franchisanty je důležité poznamenat, že koncept celé společnosti je založen především na vysokém obrazu kvalitních produktů a na moderním prostředí. Vysokého obratu dosahuje společnost zejména proto, že má nízké dodavatelské ceny, protože ty jsou vytvářeny speciálně pro síť této restaurace. Je nutné také vědět, že se nejedná jen o slaný bar, ale také o sladký bar, kde si mohou zákazníci koupit například palačinky nebo oblíbené wafle a popcorn.

Aktuálně se shánějí franchisanti pro Moravu

Mezi vlastní provozovny patří dvě, a to v Uherském Hradišti a v Brně. Pro Moravu se však hledají franchisanti, kteří budou obstarávat franšízové prodejny ve Zlíně a v Hodoníně. Zajištěno bude těmto zájemcům financování provozovny a také analýza samotného umístění provozovny. Samozřejmě na vás nebude ani celý design pobočky ani například ozvučení. I s tím lídři rádi poradí a pomůžou. Očekává se však od vás počáteční licenční poplatek šest set tisíc korun bez DPH. Investice do dané provozovny se pohybuje v mezi dvěma a půl milionem korun a pěti miliony. Mezi základní požadavky patří především možnost finančního zajištění, zkušenosti s podobným provozem a nápad s frekventovanou lokalitou.

Pro velký zájem kontaktujte vedení na telefonním čísle 739 931 498 nebo pomocí emailové adresy info@poe-poe.cz.