Mr. KEBAB

Mr. KEBAB
Mr. KEBAB

Franchising se v České republice rozšiřuje opravdu rychlostí blesku. Řada lidí si myslí, že se jedná pouze o rychlé občerstvení nezdravých produktů, ale samozřejmě to tak není. U nás se začalvy velkou rychlostí rozšiřovat také jiné obchody než rychlé fastfoody. Jedná se o řadu kosmetických značek či kaváren. V poslední době však všechny tyto franchisové řetězce předhonila společnost Mr. KEBAB, protože právě kebab je v současné době jedno z nejoblíbenějších jídel. Není se tedy čemu divit, když jsou všechny staré i nové prodejny hojně navštěvovány. Právě pro takový úspěch je jasné, že se i začínající podnikatelé chtějí hned pouštět do dobře rozjetého podnikání, a tak se stávají franchisanty právě této značky.

Mr. KEBAB je symbolem kvalitního rychlého občerstvení. Nese v sobě totiž zásady zdravého stravování, i když kebab sám o sobě nespadá do jídelníčků lidí, kteří žijí zdravým životním stylem. Společnost je však velmi populární, a tak se není čemu divit, když se snaží najít další spolupracovníky pomocí franchisového řetězce. Jestliže byste právě vy chtěli patřit do této rodiny, měli byste vědět, kolik provozoven mají a jaká je počáteční investice. Co se týče provozoven, tak se Mr. KEBAB může těšit skvělými dvěma vlastním provozovnami, a to konkrétně v Košicích. Jedna provozovna je zařazena do systému franchising a jedná se o prodejnu v Žilině. Firma však usiluje o rozšíření i do České republiky, proto hledá franchisanty právě od nás. Je však nutné mít vstupní investici zhruba čtyřicet až osmdesát tisíc eur, záleží vždy na velikost dané pobočky. Na základní licenci si však připravte dalších deset tisíc eur. Je nutné taky počítat i s měsíčními poplatky, které činí pět až osm procent z obratu.

Požadavky a kontaktní informace:

Požadavky na konkrétního franchisanta se především týkají požadavků na prostory. Jedná se o konkrétní metry čtvereční, které musí každá provozovna mít. Přesné údaje vám však jistě budou sděleny na základě elektronické nebo telefonické komunikace, proto se nebojte obrátit přímo na vedení a kontaktujte ho pomocí telefonního čísla +421 903 900 150 nebo pomocí emailu lelo@kebab.eu.