MAXECO

maxeco
maxeco

Donedávna se ještě o franšízových řetězcích ani nevědělo. Pak najednou přišla ještě neznámá značka Paul, dále McDonald’s, KFC a další a další značky občerstvení, kavárny, fastfoody, oblečení, pak i nábytek, lékárny a jiné další služby a najednou se začaly ulice plnit mnoha americkými a jinými neznámými značkami, až jsme mohli nakupovat naprosto cokoliv a v různých kvalitách. Ovšem díky těmto značkám, které se rozeběhly v České republice proto, že toužily po rozkvětu a nechtěli se o to starat sami, přišel franchisng do módy. Dnes už pomocí franchisingu podniká lecjaká společnost, která se kochá tím, jaké pobočky má ve světě, nikoliv jenom v České republice. České firmy však díky franchisingu řádně kvetou a ukazují své firmy a pobočky i v zahraničí, kde se stávají proslulými konkurenty na trhu, kteří jen tak neprohrají v žádném konkurenčním boji.

Frachising dal možnost rozkvést mnoha českým firmám. Není se čemu divit, když třeba značky českých piv jsou známé po světě, když se například po celém světě mohou nacházet. Ovšem nejen značky piva a jiného občerstvení se touží dostat mezi takové špičky mezi firmami. Mezi takové špičky se touží dostat i firma MAXECO, která se zabývá moderními, zdravými a hlavně i úspornými zdroji tepla.

Pobočky se rozšiřují po celém světě!

Už nyní se může firma MAXECO po dvou letech působení na trhu pyšnit mnoha pobočkami, které se najdou v zahraničí. Mezi země, jež se mohou pyšnit touto firmou, se řadí třeba Španělsko, dále také Polsko, Slovensko, Srbsko nebo dokonce i Ukrajina. Cílem společnosti je najít jakýsi koncept a společně s ostatními společníky (neboli s franchisanty) vytvořit jakousi síť poboček s nabídkou úsporného vytápění pod touto už skoro velmi známou značkou.

Pokud i vy chcete být franchisantem této společnosti, pak se budete podílet třeba na instalaci topných fólií nebo třeba i na prodeji produktů.