Franšíza Brick by Brick

brick_by_brick
brick_by_brick

Franchisový koncept Brick by Brick vzdělávací společnosti Empire provozuje vzdělávací programy pro děti od 2 do 10 let. Programy jsou ovšem oproti běžným českým vzdělávacím programům velmi netradiční. Vzdělávání dětí v nich doslova probíhá hrou a to s využitím legendárních kostek Lego.

BrickByBrick je licencovaná vzdělávací metoda původem z USA a je založena na takzvaném STEM vzdělávání, které ve zkratce znamená Science, Technology, Engineering, Mathematics neboli věda, technika, inženýrství a matematika. Toto vzdělávání je v současné době považováno za inpvativní metodu podpory vývoje dětí a metodiku STEM u nás používá stále více institucí. V případě vzdělávacích programů Brick by Brick se děti učí pochopit základy technických oborů právě stavbou modelů z Lega. Hodiny jsou pochopitelně kooordinované a sestavené tak, aby nechyběl vzdělávací koncept.

Tento franchisový koncept má zatím 3 vlastní provozovny Empire a 1 vlastní provozovnu Brick by Brick. Kromě toho je veden program Brick by Brick také v dalších 21 licenčních provozovnách v České Republice a dalších 33 licenčních provozovnách na Slovensku.

Vzdělávací společnost Empire nabízí potenciálním zájemcům o franchisu celý vzdělávací koncept zahrnující napříkladvzdělávací kurzy pro školní i předškolní děti a kurzy v centru Brick By Brick. Kromě vzdělávacích programů zahrnuje koncept také zábavné aktivity a události, jako například narozeninové oslavy, dětské tábory,školky a další aktivity pro děti.

Franchisant obdrží v rámci licence nejen moderní koncept vzdělávání dětí, který si za dobu své existence získal již nemalý úspěch, ale také ověřené know-how pro řízení tohoto konceptu i získání klientů, včetně licencovaných výukových programů a materiálů. Jednou do roka se uskuteční také konference pro všechny partnery konceptu.