Franchisa a Networking

Lenka Kulhánková, Franchisa a Networking
Lenka Kulhánková, Franchisa a Networking

V rámci propojování kontaktů se aktivně zapojuje franchisantka Empiria 21 Lenka Kulhánková. Další její podnikatelský klub, a to již třetí v pořadí bude otevřen v jižních Čechách. Své zkušenosti nasbírala v zaměstnaneckém poměru během 20 let v obchodě, marketingu a médiích. V roce 2013 odešla z korporátní sféry a začala podnikat.

V oblasti networkingu dokáže smysluplně používat tento novodobý marketingový nástroj a své zkušenosti si nenechává jen pro sebe. Pomocí networkingu pomáhá získat náskok v podnikání i jiným. Po rozsáhlém průzkumu v rámci českého trhu v oblasti franchisových konceptů začala podnikat. Po té prostřednictvím Podnikatelského klubu Empiria 21 zapojila své schopnosti. Ve spolupráci s lidmi v Empiriu 21 získala okruh profesionálů a opravdových přátel.

Propojení a kontakty

Úspěch v podnikání závisí na propojování kontaktů. Lenka Kulhánková již dříve uměla v této oblasti pracovat a zprostředkování kontaktů klientů jí bylo blízké. V té době se tomu ale ještě neříkalo networking. Zajímá se o potřeby podnikatelů, ale i klientů. Spojuje tedy lidi, kteří jsou schopni tyto potřeby vzájemně naplnit.

Provází ji velmi dobré výsledky a podnikatelský klub jí velmi dobře prosperuje. Lidé pod jejím patronátem jsou pravidelně vyhodnocováni také jako nejlepší prodejci, a to v rámci celé České republiky.

Už třetí setkání s majiteli klubů pojednávalo právě o možnosti odkoupení franchisy pro jižní Čechy. V srpnu 2015 se tedy stala první franchisantkou Podnikatelského klubu Empiria 21. V pořadí první klub otevřela v září 2015 v Českých Budějovicích. Druhý klub byl otevřen na jaře 2016 a dán do pohybu v Táboře.

Největší oříšek je sehnat prostory pro setkávání klubu. Uspěla uv jedné restauraci, která jí dává k dispozici restauraci na její ranní klub 3 hodiny před běžnou otevírací dobou. Podnikání se stalo úspěšným za podpory kolegů a členů klubů z Prahy. Získala zde zaškolení i osobní pomoc na prvních akcích v jižních Čechách. Networking funguje a už první setkání klubu v Českých Budějovicích bylo úspěšné. Po prvním zájemci přišlo mnoho dalších.

V Českých Budějovicích proto vznikne třetí, odpolední klub. Koncept organizuje mimo klasická setkávání šestkrát ročně celovečerní akce. Některá z nich jsou pod názvem Profibabinec zaměřena výhradně pro aktivní dámy podnikatelky. Pro pány pak byla uspořádána celovečerní akce pro ženy i muže, pod názvem 1. Profinetworkingový večer v Českých Budějovicích.

Budoucnost Podnikatelského klubu Empiria 21

Do budoucna se chystá pro členy klubu i nové zájemce více aktivit. Ty budou zahrnovat oblast vzdělávání, rozvoj kreativity i volnočasové aktivity. Velký potenciál je spatřován i v rámci v propojení neziskové sféry s podnikatelskými subjekty.