Už jste slyšeli o populární a úspěšné detektivní franšíze?

Populární detektivní franšíza
Populární detektivní franšíza

O tom, že se dá v dnešní době podnikat naprosto v jakémkoliv oboru, svědčí i franšíza, která vyšetřuje případy. Skutečně se i ve skutečnosti můžete stát detektivy a můžete mít svou vlastní detektivní kancelář. Člověk by řekl, že je to jenom špatný vtip, ale je to skutečně tak. V současné době je dokonce Info Detective Company tak úspěšnou společností, že hledá nové franšízanty, kteří by pomohli s rozjezdem tohoto byznysu v dalších městech.

Detektivní franšíza vydělává miliony ročně a letos se rozhodla, že chce otevřít nové, regionální kanceláře.

Firma vznikla v reakci na poptávku

Ředitel této společnosti podniká v oboru detektivních služeb už od roku 1997. Rozhodl se tuto společnost založit proto, že poptávka po detektivních službách byla skutečně obrovská, předčila doslova očekávání.

Info Detective Company byla založena před deseti lety a od té doby se těší velké úspěšnosti. Podnik prosperuje hlavně na základě dlouholetých zkušeností z předchozích let. Zaměřuje se hlavně na správu odkupu a vymáhání pohledávek.

Jedná se o limitovanou nabídku

Tato detektivní společnosti je na franšízovém trhu jenom na chvilku. Nejedná se o stálou nabídku, nad kterou byste mohli měsíce uvažovat. Podle ředitele této společnosti se firma bude na franšízovém trhu nabízet jen několik měsíců.

Pokud vás zajímá, co takový franšízant bude ve společnosti dělat, hned se to dozvíte. Franšízant komunikuje s klientem, a to formou pravidelného reportingu. Taky uzavírá smlouvy a předává je hlavní společnosti. Na některých zakázkách se zpravidla účastní společně se zaměstnanci, aby nabral dostatečné zkušenosti, které jsou v tomto oboru potřeba.

V prvních několika měsících musí franšízant podstoupit školení, získá jistou praxi a vše si osahá. Poté bude individuálně pracovat na rozvíjení regionální kanceláře.