Knihy, které možná neznáte, přesto vás posunou dál

Knihy, které vás posunou dál
Knihy, které vás posunou dál

Každý podnikatel ví, že bez jeho osobního růstu nemůže růst ani podnik. Pokud chcete jednoho dne vést úspěšný byznys, je třeba, abyste osobně rostli. Naštěstí existuje mnoho věcí, které vám k osobnímu růstu pomůžou. Například se jedná o chození na přednášky podnikatelů, kteří toho doposud dosáhli víc než vy. Taky můžete sledovat motivační videa, která úspěšní podnikatelé sdíleli na svých stránkách. A taky můžete číst – samozřejmě knihy, které úspěšní podnikatelé napsali, v nichž najdete mnoho odpovědí na otázky, které vás zajímají.

Takových knih v dnešní době existuje skutečně hodně. Nejčastěji čteme ty základní výtisky, k nimž se řadí „Bohatý táta, chudý táta“ nebo „Myšlením k bohatství“. Ovšem existuje mnohem více výtisků, které stojí za přečtení.

Nejbohatší muž v Babyloně

Knihou, kterou by měl přečíst skutečně každý podnikatel nebo alespoň ten, kdo chce být miliardářem, je „Nejbohatší muž v Babyloně“. Jedná se o nejvýznamnější knihu o bohatství, která kdy byla napsána. Najdete zde skutečně mnoho cenných rad, které vám pomůžou získat naprosto jiný pohled na peníze, dozvíte se, jak peníze efektivně získávat, jak udělat, aby peníze pracovali pro vás, ne vy pro ně.

Z dobrého skvělé

Výjimečným výtiskem je i kniha od Jamese C. Collinse, která se jmenuje „Z dobrého skvělé“. Jedná se o knihu, která byla napsána na základě pětiletého výzkumu. Zabývá se otázkou, která se ptá, jestli může být dobrá společnost skvělou – pokud ano, jak se takovou může stát. Tato kniha je pro podnikatele, pro lídry společností skutečně velkým pomocníkem, který pomůže firmě s tím, aby se odlišila od průměrných firem a zařadila se mezi ty špičkové, které mají nejen vysoké příjmy, ale taky i hromadu spokojených zaměstnanců. Pomocí této knihy tedy objevíte, jak z průměrné společnosti udělat velký, prosperující byznys.