Jaké nové franšízy zavítají do OC Šestka?

Nové franšízy OC Šestka
Nové franšízy OC Šestka

Nakupování je oblíbená činnost nejen žen, ale taky mnohých mužů, i když oni to tedy zpravidla nepřiznávají. Pokud patříte k lidem, kteří milují nakupování, nemusíme vám představovat obchodní centrum v Praze 6, kterým je OC Šestka. Tento obchodní dům od ledna letošního roku vlastní soukromý investor, který touží po tom, aby do tohoto obchodního domu chodilo stále více a více zákazníků.

Jeho plán a tužba po větším množství zákazníků se zatím dostala do první fáze, během které svůj tým posílil o schopné zaměstnance, kteří se nyní zasluhují o přísun nových klientů. Právě jeho nový tým se zasloužil o to, že do obchodního centra OC Šestka zanedlouho zavítají nové franšízy, které sice mají přilákat velké množství zákazníků, ale zatím se neví, o jaké nové franšízy půjde.

Co je pro obchodní centrum aktuálně důležité?

Obchodní domy jsou plné franšíz, které zákazníci milují. K těm nejoblíbenějším franšízám už zpravidla patří rychlá občerstvení, která lidé využívají pravidelně. Pro obchodní centrum je však důležité zejména osobní přístup, který nabízí svým klientům a zákazníkům. Svými novými franšízami chtějí jenom zlepšit servis, jenž se v tomto obchodním domě zákazníkům nabízí.

Podle zaměstnaneckého týmu obchodního centra je právě osobní přístup personálu k zákazníkům jeden ze základních pilířů marketingu. Díky novým franšízám by do obchodního centra v Praze 6 mělo nově přijít desítky tisíc zákazníků.

Zaměření na movitou skupinu

Jelikož je Praha 6 známá jako nejdražší a nejluxusnější část Prahy, nemůžeme se divit tomu, že nový majitel se rozhodl cílit zejména na movitou skupinu zákazníků. Neznamená to však, že nové franšízy nebudou dostupné pro běžné, středně movité zákazníky. Vždy záleží na konkrétním klientovi, do jakého obchodu zavítá či nikoliv.